Hakkımızda

Sayın Tüketici,tuna-logo

Değişen ve gelişen tüketici beklentileri, kalite ve teknolojik yenilikler, yeni ürün oluşumları ve global rekabet şartlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız bu yeni web sayfamızın heyecan ve gururunu 15 senedir hizmet verdiğimiz siz değerli tüketici dostlarımızla paylaşmak istiyoruz. Sizlerin de bildiği üzere Tuna Çelik Kapı Ltd. olarak her zaman kalite, müşteri memnuniyeti ve yenilikçiliği kendimize ilke edindik ve her yeni çalışmamızda çıtayı yükselterek sektörümüzde en üst noktada yer almaya çalıştık. İşte bu çalışmadaki ürünlerimiz de yine bu ilkeler ışığında 6 aylık bir ar-ge çalışmasının neticesi olarak ortaya çıktı. Çelik kapılarda esas olan güvenlik ve sağlamlık unsurlarının yanına estetik, dekoratif dizayn, farklı malzemelerden oluşan zengin alternatifleri de katarak “kapı” kültürüne yeni bir boyut kazandırmaya çalıştık.

Takdir edersiniz ki yapılara belki bir kere alınacak olan ve sevdiklerinizin ve sizin can ve mal güvenliğini koruyacak olan çelik kapılarda kullanılan kilit, sac, ahşap ve aksesuarlar ürünün hem dayanıklı hem de ömrünün uzun olmasını belirlemektedir. Biz de bu noktada bilinçli ve parasına değer veren tüketicilerin arayacağı kalite ve standardları sağlamaya özen göstermekte ve bunu da tse ve ıso 9001 kalite belgelerimizle ve 2 yıl garantimizle desteklemiş bulunmaktayız.

Klasik, panel, ahşap kaplamalı lüks, ithal kaplamalı özel ürünler, kabartma ahşaplı mobilyalı ve deri kaplamalı kapılarımızla her zevke ve her türlü seçkin yapı ve projeye alternatifler sunmaktayız.

Türkiye’de oluşturduğumuz ciddi bölge müdürlükleri ve bayilik ağımız ile yurt içerisindeki tüketicilerimize ulaştığımız gibi, yurt dışında da tam 30 ülkede 120’nin üzerinde satış noktasında yapılara değer katmakta ve insanların güvenliği için hizmet vermekteyiz. Aranan bir Türk markası olmaktan gurur duymakta ve Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Türki Cumhuriyetlere kadar uzanan büyük bir coğrafyada Tuna Çelik Kapı’nın güvenliğini sunmaktayız.

Topluma ve insan emeğine saygı duyularak hazırlanmış olan bu çalışmanın ortaya çıkmasında emeği geçen tedarikçilerimize, Tuna çalışanlarına ve kıymetli önerileriyle katkıda bulunan bütün müşterilerimize minnettarız.

Eminiz ki siz de zevkinize uygun bir kapı bulacaksınız…

Saygılarımızla…